Aktualności

W dniach 2-5 kwietnia uczestniczymy w targach Mosbuild. Wiążemy z nimi ogromne nadzieje ponieważ jest to jedna z największych imprez tego typu w tej części świata.

W dniach 19-26 marca nasz pokazowy kocioł prezentowany był w hurtowni B&B we Wrocławiu w ramach poszerzania współpracy i prezentowania naszego produktu instalatorom operującym w tym mieście i okolicach.

W dniach 9-10 marca zaprezentowaliśmy nasz produkt na targach w Krakowie. Pozytywnie zaskoczyła nas ilość osób, które zapoznały się w tym czasie z naszą ofertą.

W dniach 12-15 lutego miała miejsce premiera naszego produktu – kotła elektrycznego Electric Power, w ramach targów Budma 2019. Dziękujemy za spore zainteresowanie i odwiedzenie naszego stoiska. Zademonstrowaliśmy w pełni działający układ grzewczy – kocioł o mocy 2,7 KW! wraz z trzema grzejnikami, sterowaniem oraz rzeczywistym pomiarem zużycia energii elektrycznej. Odwiedzający często nie dowierzali, ale po rozmowie z nami i sprawdzeniu rzeczywistych odczytów wychodzili pełni uznania i zainteresowania.